Rusça Kursları

  Avrupa Dil Enstitüsü Rusça Kursu , A1-A2-B1-B2-C1 Düzeyinde uluslararası CEFR Kur Sistemine uygun bir şekilde verilmektedir. Rusça Kursu için, eğitim sistemimiz dilin 4 temel becerisini geliştirmeyi hedef alacak bir sisteme dayalıdır. Dolayısıyla Rusça dil öğrenimi hayal ettiğinizden çok daha kolay olacak.
  Anadili Rusça olan, alanında uzman ve uluslararası sertifikasyonlara sahip eğitmenlerle , kursiyerlerimize konuşma garantisi veriyoruz. Rusça Kursu için Kullanmış olduğumuz ‘LBD’ Eğitim metodu ile kursiyerlerimizin ilk seviyeden itibaren anlaşılır bir şekilde konuşmasını, doğru zaman yapılarını kullanarak kendisini rahat bir şekilde ifade etmesini sağlıyoruz. Her seviyenin sonunda yapmış olduğumuz kapsamlı EF-SET Kur sonu sınavları neticesinde istenilen seviyeye gelemeyen öğrencilere ücretsiz olarak seviye tekrarı hakkı tanıyoruz. Eğitimlerini başarılı şekilde tamamlayan kursiyerlerimize Katılım Belgelerini 5 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. 5-9 kişilik Online veya Yüz yüze sınıflarda verilen Dersler; bilgisayar, projeksiyon, sınıf içi yazılım ve internet gibi çağın gereksinimlerine uygun teknik donanım ve çeşitli ek materyallerle desteklenmektedir.

  Online Eğitimlerimiz ile alakalı detaylı bilgi için aşağıda bulunan linki tıklayabilirsiniz.

  ONLINE KURSLAR

  A1 Başlangıç (Элементарный уровень )

  Rusça A1 seviyesinde somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir.

  A2 seviyesinde dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan tabirleri anlayabilir (ör. kişinin kendisiyle ilgili, ailesiyle, alışverişle, iş ve yakın çevre ile ilgili bilgiler).

  B1 Alt Orta (Первый сертификационный уровень)

  Rusça B1 seviyesinde Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir.

  B2 Orta (Второй сертификационный уровень)

  Rusça B2 seviyesinde somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir.

  C1 Alt İleri (Третий сертификационный уровень)

  Rusça C1 seviyesinde çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz.

  Eğitimi Destekleyici Ücretsiz Kurs Programları;

  *Ücretsiz Seviye tekrarı hakkı ile %100 başarı garantisi
  *1 Yıllık Konuşma ve Gramer sınıflarına katılım hakkı.
  *Sinema ve Film Kulübü katılım hakkı.
  *Gün Boyu Ücretsiz Etüt Sınıflarına Katılım hakkı.
  *Ek Eğitim materyalleri.
  *Bire Bir dersler ile telafi hakkı.
  *Dil arşivi ve Kütüphanesinden yararlanma hakkı.
  *Dijital çevrimdışı özel uygulamadan ücretsiz yararlanma.

  Call Now Button