İTALYANCA KURSLARI

  İtalya tarihi, kültürü, sineması ve doğal güzellikleriyle Avrupa da gezilip görülecek en önemli ülkeler arasındadır. İsviçre, İtalya, San Marino, Vatikan, Hırvatistan ve Slovenya’da, İtalyanca resmi dil olarak kabul edilmiştir. İtalyanca Kursu tamamlandığında, bu tarihi dili konuşan 60 milyon insan gibi, sizde İtalyancayı rahatlıkla konuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey bize arayarak veya merkezimizi ziyaret ederek detaylı bilgi almak.

  Avrupa Dil Enstitüsü İtalyanca kursu ile dil öğrenimi için ilk adımı atabilirsiniz. İtalyanca Kursu, Anadili İtalyanca olan Native Eğitmenler tarafından verilmektedir. Size profesyonel bir eğitim sunan Avrupa Dil Enstitüsü, İtalyancayı etkin ve akıcı bir şekilde konuşabilmenizi garanti etmektedir. Kur sonlarında yapmış olduğumuz kapsamlı Final sınavında istenilen puanı alamayan her öğrenci, ücretsiz olarak kur  tekrarı yapmak durumundadır. Öte yandan başarılı öğrenciler bir üst kura geçmeye hak kazanmaktadır.

  Maksimum 5-7 kişilik Online veya Yüz yüze dersliklerimiz, teknolojik ekipmanlar ile donatılarak öğrenim sürecinizi hızlandırılmaktadır. En önemlisi de anadili İtalyanca olan Native Eğitmenler eşliğinde derse katılım sağlayacak olmanızdır. Bu nedenle sürekli olarak dile maruz kalacak ve çok sık aralıklarla İtalyanca konuşma pratiğinizi geliştirmiş olacaksınız. Görsel materyaller ve interaktif eğitim sistemini benimseyen Avrupa Dil Enstitüsü, öğrencilerin İtalyanca kursundan en yüksek verimi elde etmesini sağlama amacındadır. Sonuç olarak merkezimizde, İstek ve gayretiniz ile doğru orantılı olarak İtalyancayı en kısa sürede öğrenmeniz amaçlanmaktadır. Eğitim sonunda, dilin dört temel becerisi eşit bir şekilde gelişecektir. İtalyanca kurs müfredatımız özel olarak hazırlanmış olup başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar üç aşamada gerçekleştirilecektir.

  Eğitimi Destekleyici Kurs Faaliyetleri;

  Ücretsiz Seviye tekrarı hakkı ile %100 başarı garantisi
  Konuşma ve Gramer sınıflarına katılım hakkı.
  Sinema ve Film Kulübü katılım hakkı.
  Gün Boyu Ücretsiz Etüt Sınıflarına Katılım hakkı.
  Ek Eğitim materyalleri.
  Bire Bir dersler ile telafi hakkı.
  Dil arşivi ve Kütüphanesinden yararlanma hakkı.
  Dijital çevrimdışı özel uygulamadan ücretsiz yararlanma.

  Online İtalyanca Eğitimi için tıklayın.

  İtalyanca Yds’ye Başvur!

  Call Now Button