İSPANYOLCA KURSLARI

  İspanyolca’nın dünya da en çok konuşulan dördüncü dil olduğunu biliyor muydunuz? Dünya da 60’a yakın ülkede İspanyolca konuşulmakta ve ABD’de ikinci resmi dil olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla İspanyolca Kursu almak, sizlere ülke seyahatlerinizde ve kariyerinizde büyük bir rehber olacak.

  Öyleyse gelin ve Avrupa Dil Enstitüsü Online İspanyolca Kursu ile 2 Ay gibi kısa bir sürede konuşmaya başlayın! Anadili İspanyolca olan ve alanında uzman, deneyimli ve uluslararası sertifikasyonlara sahip eğitmenler eşliğinde, maksimum 5-9 kişilik , Bilgisayar, sınıf içi yazılım ve internet gibi çağın gereksinimlerine uygun teknik donanıma sahip akıllı sınıflarda eğitimlerinize başlayın! İspanyolca Kursu için kullanmış olduğumuz LBD Eğitim metodu ile kursiyerlerimizin ilk seviyeden itibaren anlaşılır ve akıcı bir şekilde konuşmasını aynı zamanda doğru zaman yapılarını kullanarak kendisini rahat bir şekilde ifade etmesini sağlamaktayız. Her seviyenin sonunda yapmış olduğumuz kapsamlı EF-SET Kur sonu sınavları neticesinde istenilen seviyeye gelemeyen öğrencilere ücretsiz olarak seviye tekrarı hakkı tanıyoruz. İspanyolca Kursu’nu başarıyla tamamlanmış tüm kursiyerlerimize, Katılım Belgeleri 5 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.
  İspanyolca Akademik Sınav Kurslarımızı Buradan İnceleyebilirsiniz.
  Gizlilik Politikamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

        Eğitimi Destekleyici Ücretsiz Kurs Programları;
   Final Sınavında Başarısız Olan Öğrencilere Seviye tekrarı ile %100 başarı garantisi
   Öğrencilerin 1 Yıl Boyunca Katılabileceği Ücretsiz Konuşma ve Gramer Sınıfları.
   Kursiyerlerimizin 1 Yıl Boyunca Katılabilecekleri Sinema ve Film Kulübü.
   Öğrencileri Ders Dışında Gün Boyu Katılabileceği, Ücretsiz Etüt Sınıfları.
   Tamamen Ücretsiz Ek Eğitim materyalleri.
   Kaçırılan Derslerin Ücretsiz Olarak Bire Bir Dersler ile Telafi Edilmesi Hakkı.
   Dil arşivi ve Kütüphanesinden 1 Yıl Boyunca Ücretsiz yararlanma hakkı.
   Dijital çevrimdışı özel uygulamadan yararlanma ve Ders Tekrarlarına Ulaşım İmkanı.
   Eğitim Sonunda Verilmek Üzere Başarı Belgesi.

   Avrupa Dil Enstitüsü İspanyolca Kursu
   A1(Principiante)

   Kişi günlük hayata dair kısa metinleri okuma-yazmayı öğrenir. Kendini basitçe ifade edebilme, duygularını, düşüncelerini olumlu ve olumsuz paylaşabilme , ifade edebilme olanağı bulur. Selamlaşma, vedalaşma, bu arada geçen kişisel tanıtım konuşmaları, herhangi birini tanıtma ve tanıtılanı anlama, mektup yazma, herhangi bir konu ile alakalı basit bir makale ve düşünce yazısını okuyabilme yeteneği kazanır ve  kendini ifade edebilir. Yön sorma ve yön tarifi yapabilme becerisi ve konaklama ve satın alma amaçlı turist ihtiyaçlı basit kalıpları konuşabilir.

   A2(Intermedionante 1)

   Bir konuşma da , diyalogda geçen geniş bir metnin ve sesin ana fikrini kavrayabilir. Yaşadığı ve hayatın dan geçen tecrübeleri, geçmiş anıları standart temeller üzerine oturtup anlatabilecek cümle kurma bilgisine ve yeteneğine sahiptir. Bir reklamı, şarkıyı, diziyi ana hatlarıyla anlayabilme becerisi kazanır. Memnuniyet, memnuniyetsizlik, sevinç, duygu, öfke belirtmeleri yapabilir ve bir gazete haberini, geniş şekilde anlayabilir.

   B1(Intermedionante 2)

   Artık  öğrendiklerinin yanında bazı deyimleri ve dileklerini değişik halk dili ve resmi kalıplarla pekiştirebilir. Her yönüyle dili anlayabilme, telefonda rahat bir şekilde yardımcı olabilme, mail ve buna benzer yazılı konuşmaları rahatça yapabilme yeteneği kazanır. Ayrıca bir fikiri reddetme ve karşı fikir üretme faaliyetinin üst düzey olarak kullanılabildiği seviyede bu seviyedir. Böylece kişi standart kullandığı ana diline iyice yaklaştığı bir dile sahip olmaya yakınlaşmıştır.

   Avrupa Dil Enstitüsü İspanyolca Kursları
   B2(Avanzado)

   Çağdaş Latin Amerikalı ve İspanyol yazarların edebi eserlerini zorluk çekmeksizin okuyabilir. Yabancılarla akıcı bir şekilde konuşur. Bir röportajı anlayabilme, güven veya güvensizliğini gösterebilme, bir tabloyu tasvir edebilme, reklam metni yazabilme, söylenenleri aktarabilme , edebi bir metni anlayabilme, bir hikayenin devamını hayal edip yazabilme, bir filmin bir sahnesinde geçen konuşmayı anlayıp devamını hayal edebilme, bir şarkının neden bahsettiğini anlayabilme, bir gazeteye hayal kırıklığını anlatan bir yazı yazabilme, mesleki bir karşılıklı konuşmayı anlama, mesleki bir teklife cevaben red mektubu yazabilme, bir forum tartışmasında belirtilen fikirleri anlayabilme ve cevaplama yeteneği kazanır. Sonuç olarak B2 Seviyesi, hemen her dilde olduğu gibi, öğrencilerin Akademik Sınavlara katılım sağlayabileceği seviyedir. Öğrenci Dele Sınavlarında başarı elde edebilir. Üniversite kabul ve Master işlemlerini bu belge ile gerçekleştirebilir.

   C1(Avanzado Superiormente)

   Bu seviye var olmakla birlikte sadece mesleki kariyer amaçlı bir konu üzerine yönelme hedefli bir yapıdadır. Ayrıca Speaking dersleri şeklinde de C1 düzeyinden fayda sağlanabilir. Bu tercihler tamamen öğrencinin talebine, dil yeteneğine göre belirlenir.

   İspanyolca Kurs Programları ve Seviyeler
   Kurs Sistemi Kurs Programı Ders Saati Eğitim Süresi
   A1.1 – Principiante Hafta İçi – Sonu 42 Ders 1 – 2 Ay
   A1.2 – Principiante Hafta İçi – Sonu 46 Ders 1 – 2 Ay
   A2.1 – Intermedionante 1 Hafta İçi – Sonu 42 Ders 1 – 2 Ay
   A2.2 – Intermedionante 1 Hafta İçi – Sonu 55 Ders 1 – 2 Ay
   B1.1 – Intermedionante 2 Hafta İçi – Sonu 50 Ders 1 – 2 Ay
   B1.2 – Intermedionante 2 Hafta İçi – Sonu 52 Ders 1 – 2 Ay
   B2.1 – Avanzado Hafta İçi – Sonu 48 Ders 1 – 2 Ay
   B2.2 – Avanzado Hafta İçi – Sonu 40 Ders 1 – 2 Ay
   C1 – Avanzado Superiormente Hafta İçi – Sonu 50 Ders 1 Ay
   C2 – Avanzado Superiormente Hafta İçi – Sonu 60 Ders 1 Ay
   Bizi Arayın!