Online Kurslar

Avrupa Dil Enstitüsü; sizleri yabancı dillerin dijital dünyasına en güncel şekilde adapte ediyor. Online Kurslar, Native eğitmenler eşliğinde, yabancı dil öğrenimini interaktif bir şekilde ilerletmenizi sağlıyor. Uyguladığımız ‘LBD’ eğitim metodu sayesinde, 2 ay gibi kısa bir sürede sizleri günlük konuşmaları rahatlıkla yapabilecek düzeye getiriyoruz. Kullanmış olduğumuz dijital eğitim materyalleri ile derslerinizi eğlenceli ve sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Online Eğitimlerimizde;

Yapılan canlı derslerin tamamı kayıt edilir. Öğrenci dilediği zaman, katılamadığı derslerin tekrarına erişim sağlayabilir. Kursiyerlerimiz eğitimlerini tamamlanmış olsa bile, Ders tekrarlarına etkin platformumuz üzerinden ücretsiz bir şekilde ömür boyu erişim sağlayabilir.
Eğitmenlerimiz kurs süresince sizi denetleyip, düzenli geri bildirim sağlayarak bireysel tavsiyelerde bulunurlar.
Tüm eğitim materyalleri ücretsiz olarak öğrencilere gönderilir.
Kursiyerlerimiz, her kurun sonunda kapsamlı bir final sınavına girmektedir. Hedeflenen puanı alamayan kursiyerlerimiz, süresiz ve sınırsız olarak eğitimi tekrar etme hakkına sahiptir.
Canlı derslerin dışında, öğrencilerin dil becerilerini geliştirebilmeleri adına, çevrimdışı katılım sağlayabilecekleri dijital platformumuza ücretsiz katılım hakları bulunmaktadır.
Yazılı seviye belirleme sınavımız şifre koruması ile online olarak yapılmaktadır.
Eğitim tamamlandıktan sonra kursiyerlerimiz, kurs bitirime sertifikası almaktadır.
Öğrenci eğitim süresi boyunca ücretsiz olarak konuşma, gramer ve sinema kulüplerine katılım hakkına sahip olacaktır.

Online Derslere Nasıl Katılabilirim?

Dersler ‘Zoom’ veya kendi uygulamamız olan ‘Big Blue Button’  programları üzerinden yapılmaktadır. Sizlere göndereceğimiz Link ile telefon, tablet veya bilgisayarınızdan kolayca derse erişim sağlayabilirsiniz.

Online Derslere Katılmak İçin Neye İhtiyacım Var?

Bilgisayar, tablet veya Akıllı telefonla derslere erişim sağlayabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın Kamera ve ses fonksiyonlarının bulunması en önemli unsurdur. Bulunduğunuz ortamda internet bağlantısının olması, derse katılım sağlamanız için yeterli olacaktır.

Hangi Dillerde Online Eğitim Alabilirim?

İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, İtalyanca ve yabancı dil sınav hazırlık kurslarına, Avrupa Dil Enstitüsü ile Online olarak katılabilirsiniz. Ayrıca bazı ücretsiz eğitim seminerleri ile almış olduğunuz eğitimleri ücretsiz bir şekilde destekleyebilirsiniz.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

Ödemelerinizi dilerseniz Kredi Kartınızla, dilerseniz nakit olarak yapabilirsiniz. Şubelerimize erişim imkanı olmayan kursiyerlerimiz, ödemelerini havale yoluyla veya Mail-Order ile yapabilirler.

Gizlilik Politikası Metnini okumak için tıklayın.

    Call Now Button