Dele Sınavı Hazırlık Kursları

DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera), İspanya Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından resmi olarak kabul edilen İspanyolcada yeterlilik belgesidir. Bu sertifika İspanya’da üniversite okuyacak, çalışacak ya da İspanyolca konuşan bir ülkenin işlerinde çalışacak biri için uluslararası alanda önemlidir. Sınavın Başlangıç, Orta Seviye, İleri Seviye olmak üzere üç seviyesi vardır. Uzun Süreli İspanyolca Kursu alan herkese DELE sınavını da almalarını öneriyoruz.
Sınavlar ; Malaga, İspanya’nın diğer şehirleri ve dünyanın pek çok şehrinde yapılmaktadır. Dele Kursu her seviyede, Şişli şubemizde verilmektedir. Üstelik %100 Sınav geçme garantisi ile..

D.E.L.E. Sınavı aşağıdaki aşamaları içerir:

DELE’nin üç farklı seviyesi vardır:
Certificado Inicial de Español
Diploma Básico de Español
Diploma Superior de Español
Sınav adayların, İspanyolca okuma, yazma, konuşma ve anlama becerilerini ölçer. Adayların dilin öngörülebilir kullanımını gerektiren durumlarla, basit ders kitapları ve makaleler okumalarında, basit kişisel mektuplar yazmalarında veya bir görüşmede not tutmaları gereken durumlarla başa çıkmalarını gerektirir. DELE sınavı Mayıs, Ağustos, Kasım olmak üzere, yılda üç kez yapılır.

DELE Sınav Hazırlık öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler;

Etüt sınıfları
Ücretsiz kaynak akışı
Akademik konuşma ve Gramer sınıfları
Sınav formatı ile alakalı Ücretsiz seminer
Eğitim tekrarı hakkı

Dele Sınav Kaydı için tıklayın.
Online Sınav Hazırlık Kurslarımız için tıklayın.

%5 Ek İndirim İçin Ara!