TOEIC Kursu

Avrupa Dil Enstitüsü TOEIC Kursu sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı eğitim hizmetini sunuyor. Öte yandan Kariyer basamaklarını hızla çıkabilmeniz adına sizlere ücretsiz Sınav danışmanlık hizmeti sunuyor. En önemlisi, teknolojinin tüm gerekliliklerini yerine getiren 5 kişilik Online veya Yüz yüze sınıflarda, anadili İngilizce olan Doktora seviyesinde eğitmenlerle, sizlere sınavda %100 başarı garantisi veriyor. Klasik sınav hazırlık metodlarının tamamen dışına çıkarak sizleri ‘LBD Metodu’ ile TOEIC Sınavına hazırlıyor. Genel İngilizce seviyesi, Sınava girmek için yeterli olmayan öğrencilere ise ücretsiz Genel İngilizce Eğitimi sunuyor. Kısaca; Avrupa Dil Enstitüsü sizi 3 ile 5 ay içerisinde TOEIC Sınavına hazırlıyor.

TOEIC (Test of English for International Communication), profesyonellere ve şirketlere yönelik bir standart İngilizce sınavıdır. Sınav iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Birincisi, algısal İngilizce (dinleme ve okuma) becerilerini ölçer. İkincisi,  üretimsel İngilizce (konuşma ve yazma) becerilerini ölçer. Öğrenciler ihtiyaçlarına bağlı olarak, sınavlardan birine veya her ikisine katılabilirler. Her iki bölümün yapısı kendine özgüdür ve farklı bir şekilde puanlanırlar. Öte yandan sınavın kendine has bir puanlama sistemi vardır.

Sınav Hazırlık öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler;

Etüt sınıfları
Ücretsiz kaynak akışı
Akademik konuşma ve Gramer sınıfları
Sınav formatı ile alakalı Ücretsiz seminer  ve Ücretsiz Eğitim tekrarı hakkı
Skor Arttırma Garantisi ve Başarı Garantisi
Maksimum 5 kişilik sınıflar
Ana dili İngilizce olan Celta ve Delta sertifikasyona sahip Native eğitmenler.

TOEIC Dinleme ve Okuma sınavı

TOEIC dinleme ve okuma sınavı, iki TOEIC sınavı arasında daha popüler olandır. Sınav merkezlerinde,  kağıt üzerinde yapılan bir sınavdır ve 10 ile 990 arasındaki bir ölçek kullanılarak puanlama yapılır. İngilizce okuma becerisi ve İngilizce dinleme becerisi bu sınavda eşit ağırlığa sahiptir ve son puanın yarısına etki ederler.

TOEIC Konuşma ve Yazma sınavı

TOEIC konuşma ve yazma Sınavı Bilgisayar üzerinden yapılmaktadır. Sınavın bu versiyonunda bir denetmen bulunmaz. Bunun yerine, öğrenci konuşmalarını kayıtlı ya da yazılı istemlere kaydeder ve yazma bölümü için yanıtlarını klavyeyi kullanarak yazar. Bu sınavda da yazılı ve sözlü İngilizce eşit ağırlığa sahiptir. Öğrencinin son puanı 0 ile 400 puan arasındadır.

TOEIC Resmi websitesi için: TOEIC

    Call Now Button