Proficiency Kursu

  Proficiency, Üniversitelerde bulunan hazırlık programından muaf tutulmak için girilmesi gereken sınavlardan biridir. Başka bir deyişle, Üniversite hayatınıza 1 Yıl erken başlamanız için geçmeniz gereken bir sınav türüdür. Avrupa Dil Enstitüsü Proficiency Kursu, Üniversiteye yeni başlayacak ve dikey geçiş sistemi ile eğitimini devam ettiren öğrencilerin hazırlık bölümüne girmeden direkt olarak eğitime başlamalarını sağlamaktadır. Ancak her üniversitenin proficiency puanı ve sistemi farklıdır. Özetlemek gerekirse, hazırlık bölümünden muaf olabilmek için üniversitenin belirlediği muafiyet puanını proficiency sınavında almak durumundasınız.

  Sonuç olarak, Avrupa Dil Enstitüsü Proficiency Kursu sizleri, alanında uzman eğitmen kadrosu ile istediğiniz puan hedefine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak, diğer yandan sınavın stratejik kısımlarını, bazı sınav taktiklerini öğretecek ve en önemlisi 1 ile 3 Ay arasında sizi bu sınava hazır hale getirecek.

  Avrupa Dil Enstitüsü sizleri, Türkiye’de bulunan 40’ı aşkın Üniversite’nin muafiyet sınavlarına hazırlamakta. Öte yandan, Muafiyet Sınavları için dilerseniz Online Grup eğitimlerine, dilerseniz Online kişiye özel programlara veya Yüz yüze eğitimlerle katılım sağlayabilmektesiniz. %100 Sınav geçme garantisi ile sizler de Avrupa Dil Enstitüsü ailesine katılın ve geleceğinize yönelik ilk adımınızı bizimle atın. Doktora seviyesindeki eğitmenlerimiz ile dilediğiniz zaman online konferanslara katılın. Sonuç olarak Sınav formatı ile alakalı en ince detayları kendilerinden öğrenin.

  Avrupa Dil Enstitüsü Online Muafiyet Kursları için;  ONLINE KURSLAR

  Proficiency Sınav Hazırlık öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler;

  Etüt sınıfları
  Ücretsiz kaynak akışı
  Akademik konuşma ve Gramer sınıfları
  Sınav formatı ile alakalı Ücretsiz seminer
  Her üniversitenin sınav hazırlık kursu için ayrı sınıflar
  Eğitim tekrarı hakkı ve Bire bir derslerle telafi imkanı
  Sınav geçme garantisi
  Maksimum 5 kişilik sınıflar
  Yerli ve Yabancı Akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu

  Avrupa Dil Enstitüsü Proficiency Kursları sizleri aşağıdaki Üniversitelerin Muafiyet Sınavlarına hazırlar.

  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ – KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

  İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ – OKAN ÜNİVERSİTESİ

  NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ – ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ – KOÇ ÜNİVERSİTESİ

  ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ – SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ – BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

  YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ – BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ – İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  Call Now Button