Eğitimdeki Yol Haritamız

2003 Yılında Boğaziçi Üniversitesi ilgili Dil bölümlerinden mezun Eğitmen kadromuz tarafından kurulan Avrupa Dil Enstitüsü, kuruluşundan bugüne sizlere 7 dilde ve 30’dan fazla Yabancı Dil Sınavı hazırlık Kursunda profesyonel bir eğitim hizmeti sunuyor. Verilen eğitimlerde başarısız olan her öğrenciye süresiz olarak eğitimi tekrar etme hakkı tanıyor.
Eğitim Metodumuz
Uygulamış olduğumuz TPT (Think-Positive & Talk) ve LBD (Learning By Doing) metodlarıyla, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda maksimum 8 hafta gibi kısa bir sürede, sizlere öğrenme ve konuşma garantisi veriyoruz. Ezber ve Formüle dayalı, gramer ağırlıklı öğrenme metodlarının aksine, konuşma becerilerini geliştirmeyi ve edinilen tüm teorik bilgilerin hızlı bir şekilde pratiğe dönüştürülmesini sağlıyoruz.
Eğitimde Garanti Sistemi
Eğitim sonunda yapmış olduğumuz 4 aşamalı (okuma-konuşma-dinleme-yazma) Diagnostik sınav sonucuna göre, öğrenci istenilen seviyeye gelmemiş olursa, tamamlamış olduğu eğitimi Ücretsiz tekrar etme hakkına sahiptir.
Misyonumuz & Vizyonumuz
Avrupa Dil Enstitüsü olarak misyonumuz; toplumun ihtiyacı olan yabancı dil eğitiminin gerektirdiği her alanda uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir. Türkiye'de Avrupa Dil Portfolyosuna sahip ilk resmi kurum olma ünvanına sahibiz.
Referanslarımız
Yükleniyor...

  Lokasyon

  Şehir merkezinde tüm toplu taşıma ulaşımlarına yakın, Metro,Metrobüs,Otobüs ile rahatça ulaşım sağlayabilirsin.
  https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/11/Screen-Shot-2021-11-08-at-02.14.04-640x451.png

  Kurslarımız

  2003 Yılında Boğaziçi Üniversitesi ilgili Dil bölümlerinden mezun Eğitmen kadromuz tarafından; İstanbul, Ankara ve İzmirde kurulan Avrupa Dil Enstitüsü, kuruluşundan bugüne, sizlere 7 dilde ve 30’dan fazla Yabancı Dil Sınavı hazırlık Kursunda profesyonel bir eğitim hizmeti sunuyor.
  https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp-Image-2021-11-07-at-15.20.28-640x853.jpeg

  Haftalık Programlar

  Her hafta güncellenen haftalık programlarımızı inceleyebilirsiniz.
  https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/11/calender-640x480.png
  https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/10/rsz_2avrupa-dil-enstitusu-ogrenci-1-modified.png

  „Yüksek Lisansımı Almanya da yapmam için benden istenen C1 Dil yeterlilik seviyesine 9 Ay gibi kısa bir sürede çıkmamı sağlayan Avrupa Dil Enstitüsüne ve Claudia hocama minnettarım.”

  SELEN TAŞBASTI
  Öğrenci
  https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/10/rsz_whatsapp_image_2021-10-20_at_024152-modified.png

  „Almanya’ya Eşimin yanına gitmem için gereken Almanca A1 Belgemi 30 saat gibi kısa bir süre içerisinde almamı sağlayan Emrah hocama ve Eğitim Danışmanı Fahri Bey’e çok teşekkür ederim.”

  MEDİNE ÖZYAVUZ
  EV HANIMI
  https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/10/rsz_avrupa-dil-enstitusu-ogrenci-2-modified.png

  „Ortağımın tavsiyesi ile Kayıt yaptırdığım Mecidiyeköy şubesinde Fransızcayı farklı eğitim metotları ile 6 ayda B1 Seviyesini tamamladım. Eğitmenlerin Yabancı olması, girdiğim Delf sınavında da işimi epey bir kolaylaştırdı.”

  YİĞİT CAN KARLI
  MİMAR

  Haftalık Programlarımız

  Our Weekly Schedule

  Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment. User generated content in real-time.

  Call Now Button
  NULL