DELF-DALF Sınav Hazırlık Kursu

Avrupa Dil Enstitüsü, sınavlara hazırlanmanızda sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olacak bir program oluşturmuştur. İhtiyaçlarınızı belirleyecek ve zorlandığınız konularda sizlere yardımcı olacak anadili Fransızca olan öğretmenlerimiz ile temel Delf sınav kriterlerini göz önünde bulundurarak dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlamaktayız.

DELF – DALF Sınav Hazırlık Kursları

Bu kurs, Fransa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen resmi bir diplomayla, Fransızca bilgisini onaylatmak isteyen herkese hitap eder:  DELF (Fransızca dilinde eğitim diploması) ve DALF (İleri seviye Fransızca diploması).
Fransızca seviyenize göre, aşağıdaki diplomalardan birine hazırlanın

DELF-DALF Sınav Hazırlık öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler;

Etüt sınıfları
Ücretsiz kaynak akışı
Akademik konuşma ve Gramer sınıfları
Sınav formatı ile alakalı Ücretsiz seminer
Ücretsiz Eğitim tekrarı hakkı

A1 Sınavı: temel seviye
A2 Sınacı: ileri temel seviye
B1 Sınavı: orta seviye
B2 Sınavı: ileri orta seviye
C1 Sınavı: deneyimli seviye
C2 Sınavı: ileri deneyimli seviye

Online Kurslarımız hakkında Bilgi edinmek için tıklayın.
Delf-Dalf Sınav Kayıtları için tıklayın.

Bu kursun amacı, sınavda değerlendirmeye alınan dört beceriye göre adayları hazırlamaktır: sözlü anlama, yazılı anlama, sözlü anlatım, yazılı anlatım.
Bu kurs, sınavı başarıyla geçmek için özellikle iletişim, dilbilgisi ve yöntem becerilerinizi geliştirmeyi hedefler. Ayrıca, sınavdaki dört testi geçmek için kişiye özel tekniklerin ve tavsiyelerin verildiği ve hataların düzeltildiği örnek sınavlar, alıştırmalar ve farklı etkinliklere dayanır.

    Call Now Button