Eğitimdeki Yol Haritamız

2003 Yılında Boğaziçi Üniversitesi ilgili Dil bölümlerinden mezun Eğitmen kadromuz tarafından kurulan Avrupa Dil Enstitüsü, kuruluşundan bugüne sizlere 7 dilde ve 30’dan fazla Yabancı Dil Sınavı hazırlık Kursunda profesyonel bir eğitim hizmeti sunuyor. Verilen eğitimlerde başarısız olan her öğrenciye süresiz olarak eğitimi tekrar etme hakkı tanıyor.
Eğitim Metodumuz
Uygulamış olduğumuz TPT (Think-Positive & Talk) ve LBD (Learning By Doing) metodlarıyla, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda maksimum 8 hafta gibi kısa bir sürede, sizlere öğrenme ve konuşma garantisi veriyoruz. Ezber ve Formüle dayalı, gramer ağırlıklı öğrenme metodlarının aksine, konuşma becerilerini geliştirmeyi ve edinilen tüm teorik bilgilerin hızlı bir şekilde pratiğe dönüştürülmesini sağlıyoruz.
Eğitimde Garanti Sistemi
Eğitim sonunda yapmış olduğumuz 4 aşamalı (okuma-konuşma-dinleme-yazma) Diagnostik sınav sonucuna göre, öğrenci istenilen seviyeye gelmemiş olursa, tamamlamış olduğu eğitimi Ücretsiz tekrar etme hakkına sahiptir.
Misyonumuz & Vizyonumuz
Avrupa Dil Akademisi olarak misyonumuz; toplumun ihtiyacı olan yabancı dil eğitiminin gerektirdiği her alanda uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir. Türkiye'de Avrupa Dil Portfolyosuna sahip ilk resmi kurum olma ünvanına sahibiz.
Referanslarımız
Yükleniyor...

Lokasyon

Şehir merkezinde tüm toplu taşıma ulaşımlarına yakın, Metro,Metrobüs,Otobüs ile rahatça ulaşım sağlayabilirsin.
https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/11/Screen-Shot-2021-11-08-at-02.14.04-640x451.png

Kurslarımız

2003 Yılında Boğaziçi Üniversitesi ilgili Dil bölümlerinden mezun Eğitmen kadromuz tarafından; İstanbul, Ankara ve İzmirde kurulan Avrupa Dil Enstitüsü, kuruluşundan bugüne, sizlere 7 dilde ve 30’dan fazla Yabancı Dil Sınavı hazırlık Kursunda profesyonel bir eğitim hizmeti sunuyor.
https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp-Image-2021-11-07-at-15.20.28-640x853.jpeg

Haftalık Programlar

Her hafta güncellenen haftalık programlarımızı inceleyebilirsiniz.
https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/11/calender-640x480.png
https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/10/rsz_2avrupa-dil-enstitusu-ogrenci-1-modified.png

„Yüksek Lisansımı Almanya da yapmam için benden istenen C1 Dil yeterlilik seviyesine 9 Ay gibi kısa bir sürede çıkmamı sağlayan Avrupa Dil Enstitüsüne ve Claudia hocama minnettarım.”

SELEN TAŞBASTI
Öğrenci
https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/10/rsz_whatsapp_image_2021-10-20_at_024152-modified.png

„Almanya’ya Eşimin yanına gitmem için gereken Almanca A1 Belgemi 30 saat gibi kısa bir süre içerisinde almamı sağlayan Emrah hocama ve Eğitim Danışmanı Fahri Bey’e çok teşekkür ederim.”

MEDİNE ÖZYAVUZ
EV HANIMI
https://avrupadilenstitusu.com/wp-content/uploads/2021/10/rsz_avrupa-dil-enstitusu-ogrenci-2-modified.png

„Ortağımın tavsiyesi ile Kayıt yaptırdığım Mecidiyeköy şubesinde Fransızcayı farklı eğitim metotları ile 6 ayda B1 Seviyesini tamamladım. Eğitmenlerin Yabancı olması, girdiğim Delf sınavında da işimi epey bir kolaylaştırdı.”

YİĞİT CAN KARLI
MİMAR

Haftalık Programlarımız

Our Weekly Schedule

%5 Ek İndirim İçin Ara!