TELC Sınav Hazırlık Kursları

Almanca Telc Sınavı hazırlık kurslarımız Anadili Almanca olan ve sınav hazırlık alanında uzman, usta öğreticilerimiz tarafından verilmektedir. Sınav hazırlık kurslarımızda öğrenciler dilerlerse özel ders ile , dilerlerse 5-9 kişilik sınıflarda, sınav hazırlık kurslarına katılım sağlayabilmektedirler. Online dersliklerimiz, sınav formatına uygun şekilde oluşturulmaktadır. Tüm eğitim materyalleri ve ek kaynaklar kurumumuz tarafından öğrenilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.
Eğitimlerimiz skor artırma garantilidir. Öğrenciler, eğitim sonunda yapılan kapsamlı final sınavlarına katılmak zorundadırlar. Bu sınav sonucuna göre öğrenciler istenilen seviyeye gelmemiş olurlarsa, ücretsiz olarak eğitimlerini tekrar etmek zorundadırlar.

TELC Sınav Hazırlık öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler

Etüt sınıfları.
Ücretsiz kaynak akışı.
Akademik konuşma ve Gramer sınıfları.
Sınav formatı ile alakalı Ücretsiz seminer.
Eğitim tekrarı hakkı.

TELC SINAVI NEDİR?

1968 yılında Almanya’da faaliyete alınan Almanca Telc Sınavı Avrupa’nın en büyük sınav değerlendirme merkezidir. Kuruluşundan bugüne 3 milyondan fazla kişiye sertifika veren Telc’in merkezi Frankfurt’tur. 20 Avrupa ülkesinde ve Çin’de olmak üzere 3.000 lisanslı sınav merkezi bulunmaktadır.
Sınavlar, Avrupa Ortak Öneriler Çerçevesi (CEFR)uygunluğunu garanti eder ve sertifikalar tüm Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Bu sınav YÖK ve ÖSYM tarafından tanınmış ve YDS Almanca Eşdeğerlik Listesi’ne alınmıştır. Sınav sertifikaları süresiz geçerlidir. Aynı zamanda uluslararası tanınırlığa sahip olduğundan, ERASMUS Programında tam geçerliliği bulunmaktadır.
Tüm sınavlar, merkez olan Frankfurt’ta değerlendirilmekte, sertifikalar yine Frankfurt’ta hazırlanıp, sınavın gerçekleştirildiği ülkeye gönderilmektedir. Sertifikalarda her dört beceriye ait olan puan sayısı ve katılımcının başarısı ayrıntılı olarak belirtilmektedir.

TELC SINAVINA KİMLER GİREBİLİR?

Telc sınavları üniversitelilere, lise öğrencilerine, yetişkinlere, çalışanlara, kısacası 12 yaş üstü her kesime hitap etmektedir. Avrupa’da üniversite okumak veya çalışmak isteyenler ve yurtdışında yaşamaya karar veren herkes Telc Sınavına girebilmektedir. Yetişkinlere Yönelik Telc Sınavları: üniversitelere başvurmak, dil muafiyeti, göç ve yurtdışında çalışmak isteyen kişiler içindir. Çalışanlara Yönelik Telc Sınavları: Dil becerilerini profesyonel anlamda yurtiçi veya yurtdışında belgelemek isteyenler içindir.

TELC SINAV SONUCUM NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Telc sınav sonuçları ortalama 6 ile 8 hafta içerisinde elimize ulaşmaktadır.

TELC Sınav Kaydı için tıklayın.
Online Eğitimlerimiz için tıklayın.

    Call Now Button